Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради


Назад

7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні! Привітання голови районної ради В'ячеслава Кауфмана з Днем місцевого самоврядування

Шановні голови і депутати місцевих рад!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Це свято людей, яких обирає суспільство, це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Новгород-Сіверщини, дбають про розквіт і зростання нашого району.

Висловлюю Вам щиру вдячність за самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність та щедрість душі, саме Ви, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечуєте право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі у його становлення та розвиток.

То ж нехай сьогоднішнє свято об’єднає нас у спільному бажанні і прагненні зробити життя кращим, додасть нам усім впевненості у завтрашньому дні, приведе до порозуміння та єдності задля достойного життя, дасть сил і наснаги на добрі і корисні справи.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму, плідної роботи, успіхів та громадської підтримки у подальшій діяльності на благо держави та рідної Новгород-Сіверщини.

З повагою,

Голова Новгород-Сіверської

районної ради

В’ячеслав Кауфман

Назад

21 Грудня 2018 10:00
21 Грудня 2018 09:45
19 Грудня 2018 10:00
26 Квітня 2018 15:24