Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради


Назад

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається свято – День усиновлення

День усиновлення в Україні ми святкуємо разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності. Напередодні свята, відбулась зустріч керівників Новгород-Сіверського району з прийомними батьками. З учасниками «круглого столу» спілкувались голова районної ради В’ячеслав Кауфман та в.о. голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва.>>>

«Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди. Батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг, усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих», – наголосив В’ячеслав Кауфман.

На цей час у Новгород-Сіверському районі існує 4 прийомні сім'ї, де виховуються 7 дітей.

В ході засідання обговорювалися питання щодо змін, які останнім часом були внесені до нормативно-правових документів стосовно прийомних сімей, про посилення контролю за їх діяльністю та інше. Прийомні батьки мали можливість задати хвилюючі їх питання та поділитися з присутніми успіхами, досягненнями, цікавими історіями з життя їх прийомних дітей.

Прийомним батькам вручили пам'ятні подарунки і квіти.

Виконавчий апарат районної ради

Назад

28 Вересня 2018 10:00
28 Вересня 2018 09:45
26 Вересня 2018 10:00
04 Вересня 2018 11:00
20 Серпня 2018 12:35
26 Квітня 2018 15:24