Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради


Назад

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Свій святковий день, який цьогоріч видався по-осінньому холодним, педагоги Новгород-Сіверщини зустріли з посмішкою на вустах і теплими словами вдячності за сумлінну працю. У п’ятницю, 29 вересня, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. У залі зібрались вчителі, вихователі, працівники дошкільних та позашкільних навчальних закладів, керівники району, відділу освіти та профспілки освітян.>>>

Звертаючись до працівників освіти, у своєму вітальному виступі голова районної ради В’ячеслав Кауфман, від депутатського корпусу Новгород-Сіверської районної ради, виконавчого апарату, особисто від себе побажав освітянам, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення й радості. І головне – довгої людської пам’яті. Голова ради висловив усім педагогам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

У рамках заходу, за сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Подяку голови районної ради оголошено Кленько Надії Миколаївні, керівнику гуртків Дігтярівського навчально-виховного комплексу Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

Після офіційної частини привітань та нагороджень, на присутніх чекав святковий концерт.

Виконавчий апарат районної ради

Назад

28 Вересня 2018 10:00
28 Вересня 2018 09:45
26 Вересня 2018 10:00
04 Вересня 2018 11:00
20 Серпня 2018 12:35
26 Квітня 2018 15:24