Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради


Назад

Загальні збори громадян в районі продовжуються

1 лютого загальні збори громадян відбулися у населених пунктах Дробишів, Комань Команської сільської ради та Попівка Попівської сільської ради.

На сходах у населених пунктах Команської сільської ради були присутні голова районної ради В’ячеслав Кауфман, начальник відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Акуліна, представники ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» та ТОВ «Фазар-Агро», депутат Новгород-Сіверської районної ради Дмитро Мельник.

У загальних зборах громадян с. Попівка взяв участь в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко та представники ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції», ТОВ «Агрікор-Холдинг».

В усіх населених пунктах присутні заслухали звіт сільського голови про стан виконання Програми економічного та соціального розвитку та місцевого бюджету на 2017 рік, а також звіти депутатів районної ради про свою роботу в раді у 2017 році.

Під час дискусії жителями населених пунктів Команської сільської ради було висловлене наболіле питання – ремонт автомобільної дороги Новгород-Сіверський – Комань – Путивськ, а саме узвозу в межах села Араповичі. Також жителі цих населених пунктів нарікали на неякісну очистку доріг райавтодором.

Населення Попівської територіальної громади турбувалося ремонтом мосту через річку, поганим станом автомобільних доріг, у зв’язку із рухом великовантажного транспорту підприємств, що орендують землю. Прохали інвесторів виділити фінансову допомогу для організації вивезення сміття та надати можливість жителям села на придбання у них зерна. Батьки дітей шкільного та дошкільного віку порушили питання щодо належної організації підвезення дітей до закладу освіти.

Назад

17 Січня 2019 13:00
17 Січня 2019 11:00
17 Січня 2019 09:00
26 Квітня 2018 15:24