Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<1 - 11 з 473>>> Архів
23 Червня 2017 08:29
Подія

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!!!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята Дня державної служби.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім'я великого майбутнього України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра, щастя та задоволення від вашої почесної праці.

З повагою,

Голова Новгород-Сіверської районної ради

В'ячеслав Кауфман

22 Червня 2017 16:54
Подія
21 Червня 2017 14:34
Подія

Відбувся семінар-тренінг «Підготовка проектів регіонального розвитку»

21 червня Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провів на базі Новгород-Сіверського району тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Підготовка проектів регіонального розвитку». В семінарі взяли участь голова районної ради В'ячеслав Кауфман, в. о. голови районної державної адміністрації Неля Чугаєва, сільські голови, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На семінарі обговорено такі питання:

Підготовка проектів регіонального розвитку для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку;

Залучення для реалізації проектів місцевого розвитку позабюджетних коштів та коштів секторальної бюджетної підтримки ЄС.

16 Червня 2017 15:12
Подія

Відбулася чергова сесія районної ради

У п’ятницю, 16 червня, відбулася чергова тринадцята сесія Новгород-Сіверської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради В’ячеслав Кауфман. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, в. о. голови райдержадміністрації Неля Чугаєва, керівник Менської місцевої прокуратури Чернігівської області Іван Клюй, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради вручив ордер на вселення в службове житло лікарю-ортопеду-травматологу хірургічного відділеня КЗ «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І. В. Буяльського» Олексію Кібцю.

Дискусії виникли при обговоренні питань припинення діяльності загальноосвітніх закладів району. В результаті обговорення депутати підтримали рішення щодо ліквідації Кам’янсько-Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, створивши на базі її Кам’янсько-Слобідську загальноосвітню школу І ступеня, та Фаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, не проголосували за припинення діяльності Лизунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Мамекинської загальноосвітньої школи І ступеня.

Взагалі у ході пленарного засідання розглянуто 28 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення.

ФОТО>>>>>

15 Червня 2017 08:34
Прокуратура інформує
14 Червня 2017 14:54
Подія

Відбулися засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до тринадцятої сесії Новгород-Сіверської районної ради сьомого скликання 14 червня відбулися засідання постійних комісій районної ради, у роботі яких взяли участь голова районної ради В’ячеслав Кауфман, виконавчий апарат районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,

Так, під головуванням Миколи Заська відбулося спільне засідання двох постійних комісій районної ради з питань бюджету та управління об’єктами комунальної власності району та з питань соціально-економічного розвитку району, будівництва, ефективного використання природних ресурсів та регулювання земельних відносин. На порядок денний засідання виносилися питання виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, зміни та доповнення до деяких регуляторних актів районної ради, питання ліквідації загальноосвітніх навчальних закладів району, кадрові питання щодо керівників комунальних установ та закладів району, а також обговорено ряд інших питань.

У ході засідання постійної комісії з питань регламенту, законності і правопорядку, гуманітарної сфери, соціального захисту населення, сім’ї та молоді, яку провів голова комісії Михайло Безкоровайний, були розглянуті проекти програм у галузі охорони здоров’я, соціальної сфери та інші питання, зокрема про виключення з обліку Березовогатської сільської ради.

Після обговорення даних питань депутатами було запропоновано всі проекти рішень внести на затвердження чергової сесії районної ради, яка відбудеться 16 червня поточного року.

ФОТО>>>>

12 Червня 2017 11:19
Подія
07 Червня 2017 15:45
Інформація
07 Червня 2017 15:43
Прокуратура інформує

За клопотанням прокурора судом застосовано тимчасовий арешт до громадянина Республіки Молдова, який розшукується правоохоронцями цієї держави

Під час здійснення паспортного контролю співробітниками відділу прикордонної служби «Грем’яч» Чернігівського прикордонного загону 25.05.2017 року на території Новгород – Сіверського району Чернігівської області затримано громадянина Республіки Молдова.

Згідно з обліками Генерального секретаріату Інтерполу особа перебуває в міжнародному розшуку за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 362 Кримінального кодексу Республіки Молдова, а саме перетинання державного кордону через обхід та ухилення від проходження контролю на кордоні. Санкція статті передбачає покарання до 3 – х років позбавлення волі.

Клопотання прокурора судом задоволено, рішенням Новгород – Сіверського районного суду від 26.05.2017 року до розшукуваного застосовано тимчасовий арешт строком 40 діб до надходження запиту про його видачу (екстрадицію).

Начальник Новгород – Сіверського відділу

Менської місцевої прокуратури А.А. Карапута

07 Червня 2017 15:42
Прокуратура інформує

За клопотанням прокурора судом застосовано тимчасовий арешт до громадянина Республіки Молдова, який розшукується правоохоронцями цієї держави

Під час здійснення 02.06.2017 року паспортного контролю співробітниками відділу прикордонної служби «Грем’яч» Чернігівського прикордонного загону на території Новгород – Сіверського району Чернігівської області затримано громадянина Республіки Молдова.

Згідно з обліками Генерального секретаріату Інтерполу особа перебуває в міжнародному розшуку за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 171 КК Республіки Молдова (згідно санкції статті передбачено покарання до 12 років позбавлення волі) – відповідає ч. 3 ст. 152 КК України (зґвалтування неповнолітньої особи).

Клопотання прокурора судом задоволено, рішенням Новозаводського районного суду м. Чернігова від 03.06.2017 року до розшукуваного застосовано тимчасовий арешт строком 40 діб до надходження запиту про його видачу (екстрадицію).

Начальник Новгород – Сіверського відділу

Менської місцевої прокуратури А.А. Карапута

07 Червня 2017 15:23
Подія

Відбувся семінар-тренінг

07 червня Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій провів на базі Новгород-Сіверського району тематичний короткотерміновий семінар-тренінг. В семінарі взяли участь голова районної ради В'ячеслав Кауфман, керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Разумейко, сільські голови, секретарі та бухгалтери сільських рад, виконавчий апарат районної ради, апарат районної державної адміністрації.

В ході роботи розглянули основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України та основні аспекти Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», підзаконні нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Нацдержслужби України щодо практичних питань проходження служби в органах місцевого самоврядування, присутні отримали відповіді на свої запитання.

<<<1 - 11 з 473>>> Архів

Назад