АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<1 - 11 з 1008>>> Архів
17 Лютого 2020 16:15
14 Лютого 2020 15:06
Подія

Про сходи громадян в районі

Загальні збори громадян у районі продовжуються. Цього тижня голова районної ради В’ячеслав Кауфман побував у трьох населених пунктах району – Бучки, Орлівка та Студинка.

Жителі цих громад заслухали звіти сільських голів про роботу в минулому році, обговорили плани та перспективи на 2020 рік. Найбільш проблемні питання для бучківців стосувалися покращення організації збору молока, безперешкодного користування громадським пасовищем у с. Ясна Поляна, підвищення плати за оренду земельних паїв, що орендує ТОВ «Гетьманське». В Орлівці обговорювали необхідність проведення ремонту ліній електропередач, заміну електричних опор, піднімали питання щодо сплати благодійних внесків до Н-Сіверської ЦРЛ, а також щодо необхідності підвищення плати за оренду земельних паїв у населення. Для жителів  с. Студинка найактуальнішим є питання автобусного сполучення з райцентром, тижнем раніше на сходах у Кудлаївці також переймалися цим питанням, а також ремонт обласної автомобільної дороги від с. Кудлаївка до с. Об’єднане. >>>>>

13 Лютого 2020 16:13
Інформація

Другий этап детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами

Боротьба з нелегальним працевлаштуванням на сьогодні є головним пріоритетом у роботі Держпраці.

Інформаційно-роз’яснювальна кампанія, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія  Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами була розпочата з 22.01.2020 року. Реалізація доручення складається із 3-х етапів: інформаційної кампанії; підготовчої роботи до проведення інспекційної кампанії та  інспекційної кампанії.

З 22 по 31 січня інспекторами праці разом з органами місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, територіальними органами Державної податкової служби, Державного центру зайнятості, Пенсійного фонду України, державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та іншими органами державної влади було проведено зустріч із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування. >>>>>

10 Лютого 2020 12:45
Подія

На сходах у Буді-Вороб’ївській

7 лютого схід села зібрав жителів Будо-Вороб’ївської громади. Відповідно до порядку денного перед присутніми виступили сільський голова Раїса Осипець, директор комунального підприємства сільської ради Оксана Купрієнко, голова Новгород-Сіверської районної ради В’ячеслав Кауфман, депутат районної ради Сергій Пунтус, представники ТОВ «Промінь».

Обговорили впорядкування сміттєзвалища, неякісну очистку від снігу обласної автомобільної дороги, що проходить центром села, та руйнування доріг лісовозами ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп». Проте, найактуальнішими питаннями були земельні – люди цікавились як отримати у власність земельну ділянку до 2 га для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності сільської ради, а також зосередили увагу керівників громади на необхідності оформлення документів на громадське пасовище. ФОТО>>>>

 

10 Лютого 2020 12:37
10 Лютого 2020 12:35
Інформація
10 Лютого 2020 12:33
Інформація
10 Лютого 2020 12:31
Інформація
10 Лютого 2020 12:10
Інформація
07 Лютого 2020 16:25
Подія

6 лютого голова районної ради В’ячеслав Кауфман побував на сходах громадян сіл Леньків та Мамекине

6 лютого жителі Мамекинської територіальної громади зібралися на традиційні щорічні сходи, щоб заслухати звіт сільського голови про свою роботу в минулому році та обговорити  проблемні питання, що  турбують місцеве населення. Так, леньківці просили організувати більш зручний графік роботи пересувного поштового відділення, адже газети вони отримують тільки в середу наступного тижня після її випуску. Для мамекинців одним із основних питань є чистка та ремонт колодязів громадського користування в селі.

 Взагалі в діалозі із сільським головою та головою районної ради обговорювали й багато інших питань: благоустрій кладовищ, грейдування та ремонт доріг, коригування маршруту шкільного автобусу.

У сходах також взяв участь депутат районної ради Роман Гринько. >>>>>

 

 

24 Січня 2020 15:04
Подія

У Новгород-Сіверському районі розпочалися сходи громадян

Цьогорічні сходи громадян розпочалися 23 січня в Команській та Троїцькій територіальних громадах. На збори зібралися жителі сіл Комань, Дробишів та Троїцьке, Стахорщина, Форостовичі.

Розпочалися загальні збори традиційно зі звітів сільських голів про свою роботу у 2019 році, обговорили і плани на 2020, розглянули також питання благоустрою громад, заслухали звіти закріплених районних депутатів.

На сходах громадян Команської територіальної громади побував голова районної ради В’ячеслав Кауфман. Селяни мали змогу поспілкуватися з ним особисто та отримати відповіді на хвилюючі питання, а саме: реформування вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги; отримання субсидії окремими громадянами та інші. З питання підвищення орендної плати за паї роз’яснення надав директор ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» Олексій Калита.

<<<1 - 11 з 1008>>> Архів

Назад

21 Січня 2020 11:13
26 Квітня 2018 15:24