Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<1 - 11 з 494>>> Архів
23 Серпня 2017 08:07
Привітання
22 Серпня 2017 09:15
Привітання

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від щирого серця й від усієї душі бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святом вас!

Зі щирою повагою

Голова Новгород-Сіверської районної ради В’ячеслав Кауфман
21 Серпня 2017 10:14
Подія
19 Серпня 2017 18:03
Подія
19 Серпня 2017 17:59
Привітання
19 Серпня 2017 13:48
Подія
19 Серпня 2017 08:52
Привітання
18 Серпня 2017 16:29
Подія
18 Серпня 2017 09:01
Привітання

Шановні жителі Новгород-Сіверського району! Щиро вітаю вас зі святом – Днем Новгород-Сіверського району!

У нашого району багаторічна історія, і кожен прожитий рік – це крок вперед.

Ми, для кого Новгород-Сіверщина є малою батьківщиною — найпрекраснішою і дорогою, по праву пишаємося її славною історією і традиціями, сучасними досягненнями і найголовнішим багатством — працелюбними, талановитими, цілеспрямованими і гостинними людьми. Нехай це свято увійде в кожен дім гарним настроєм, добрими зустрічами, дружнім спілкуванням, стане новим імпульсом для натхненної роботи на благо рідного села і району, Чернігівщини і України.

Бажаю вам, Новгород-Сіверщино — процвітання, щоб ми ніколи не втратили почуття гордості за один із найпрекрасніших куточків Чернігівської області.

Бажаю усім жителям району добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю та зусилля, які ви докладаєте для розвитку нашого району.

Нехай квітне і розвивається наша рідна Новгород-Сіверська земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Нехай добро, достаток, злагода та мир живуть на кожній вулиці та у кожному домі.

З повагою

Голова Новгород-Сіверської районної ради В’ячеслав Кауфман
16 Серпня 2017 12:21
Прокуратура інформує

Стан роботи з розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації Новгород-Сіверським відділом упродовж I півріччя 2017

Протягом I півріччя 2017 року до Новгород-Сіверського відділу Менської місцевої прокуратури надійшло 101 звернення громадян, з них: вирішено – 31, направлено за належністю до інших відомств для вирішення – 69, повернуто заявникам у зв’язку з недотриманням вимог законодавства щодо звернень – 1.

Звернення громадян не задовольнялися.

Найбільше звернень надійшло та вирішено з питань досудового розслідування – 8. Решта звернень стосувалися інших питань.

На особистому прийомі прийнято 38 громадян, з них керівником Менської місцевої прокуратури – 1.

Запити про надання доступу до публічної інформації упродовж вищевказаного періоду до відділу не надходили.

За інформацією Новгород-Сіверського відділу Менської місцевої прокураутри
16 Серпня 2017 10:15
Прокуратура інформує
<<<1 - 11 з 494>>> Архів

Назад

21 Серпня 2017 15:48