Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<1 - 11 з 450>>> Архів
26 Квітня 2017 14:52
Подія
14 Квітня 2017 14:38
Привітання
14 Квітня 2017 09:00
Інформація
12 Квітня 2017 15:03
Подія

Голова районної ради В’ячеслав Кауфман провів нараду за результатами загальних зборів громадян, що пройшли у січні-березні 2017 року

Враховуючи рекомендації Чернігівської обласної ради з 20 січня по 15 березня 2017 року в 37 населених пунктах Новгород-Сіверського району були проведені загальні збори громадян за місцем проживання.

До порядку денного зборів вносилися питання: стану виконання програм соціально-економічного розвитку та місцевих бюджетів на 2016 рік, питання організації роботи комунальних підприємств, благоустрою населених пунктів, забезпечення правопорядку на відповідних територіях, хід реалізації зауважень і пропозицій громадян, висловлених на попередніх зборах, а також про основні напрямки розвитку відповідних територій на 2017 рік.

Для участі у проведенні зборів, враховуючи пропозиції кожної сільської ради, були сформовані робочі групи. До участі у робочих групах було залучено представників органів місцевого самоврядування – голову районної ради, депутатів районної та місцевих рад, представників виконавчої влади – в. о. голови районної державної адміністрації, заступника, начальників управлінь: соціального захисту населення районної державної адміністрації, Пенсійного фонду України в районі, відділу Держгеокадастру. Крім того, у сходах брали участь представники відділу поліції, відділу державної служби надзвичайних ситуацій, інших служб і організацій. Це дало можливість жителям сіл безпосередньо поспілкуватися з відповідальними посадовими особами з питань, що їх турбують, отримати роз’яснення щодо застосування норм чинного законодавства, висловити свої пропозиції щодо покращення життєдіяльності територіальних громад.

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» у 27 населених пунктах про свою роботу в раді прозвітували перед виборцями депутати районної ради.

12 квітня голова районної ради В’ячеслав Кауфман провів нараду за результатами загальних зборів (сходів) громадян за місцем проживання, які пройшли у січні-березні 2017 року. У нараді взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Разумейко, начальники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови, депутати та виконавчий апарат районної ради, засоби масової інформації.>>>>>

07 Квітня 2017 14:21
Інформація
03 Квітня 2017 14:35
Подія

Новгород-Сіверську районну раду відвідала делегація із Сумщини

30 березня за обміном досвідом до Новгород-Сіверської районної ради завітала делегація із Білопільського району Сумської області – селищні та сільські голови, депутати обласної та районної рад, виконавчий апарат районної ради, начолі з головою Білопільської районної ради Володимиром Дурноп’яном.

Під час зустрічі з головою районної ради В’ячеславом Кауфманом та спеціалістами виконавчого апарату районної ради присутні ознайомилися із характеристикою району, обмінялися досвідом роботи комунальних підприємств, засновником яких є районна рада, вивчили досвід роботи новоствореної Миколаївської селищної об’єднаної територіальної громади Білопільського району, куди увійшло 7 сільських рад, переглянули фільм про місто Новгород-Сіверський та Новгород-Сіверський район.

З метою ознайомлення з культурно-історичними місцями міста та району проведена оглядова екскурсія.

А 31 березня гості з Білопільського району вивчали досвід організації роботи сільських рад Новгород-Сіверського району – відвідали Чайкинську сільську раду.

ФОТО>>>>>

30 Березня 2017 16:26
Прокуратура інформує

Судом винесено вирок у справі про резонансний злочин

Бахмацьким районним судом 07.03.2017 року засуджено жителя с. Горбове Новгород – Сіверського району, котрий наприкінці червня минулого року скоїв вбивство. Зазначена подія набула значного суспільного резонансу, про це повідомлялося і на одному із центральних телеканалів держави.

Зокрема, 26.06.2016 року, близько 21:00 год., останній, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння на одній із вулиць села, за допомогою розкладного ножа завдав одного проникаючого поранення у грудну клітину потерпілому, внаслідок чого він майже відразу помер.

Державним обвинувачем у суді доведено суспільну небезпеку вчиненого злочину та надано беззаперечні докази вини обвинуваченого.

Ухвалюючи рішення, суд врахував ступінь тяжкості злочину та особу обвинуваченого, призначивши покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

На даний час вирок у справі не набрав законної сили.

24 Березня 2017 16:42
Подія

Відбулася 12 сесія районної ради сьомого скликання

24 березня під головуванням голови районної ради Вячеслава Кауфмана відбулося пленарне засідання 12 чергової сесії районної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь: в. о. голови районної державної адміністрації, заступник голови та керівник апарату районної державної адміністрації, начальник міжрайонного відділення Управління СБУ у Чернігівській області, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, керівники бюджетних установ та закладів, сільські голови, представники місцевих засобів масової інформації.

На початку роботи сесії головуючий представив присутнім новопризначеного начальника міжрайонного відділення УСБУ в Чернігівській області Сергія Кондру, який призначений на посаду 14 лютого 2017 року.

Основним питанням, що викликало у депутатів дискусію, було звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік. >>>>>

24 Березня 2017 16:31
Інформація
22 Березня 2017 16:12
Подія
17 Березня 2017 09:29
Подія
<<<1 - 11 з 450>>> Архів

Назад

27 Квітня 2017 11:50
26 Квітня 2017 15:36