Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<1 - 11 з 656>>> Архів
14 Травня 2018 11:56
Інформація
14 Травня 2018 11:55
Інформація
14 Травня 2018 11:54
Інформація
10 Травня 2018 16:59
Привітання

Шановні жінки Новгород-Сіверщини! Любі наші матері!

Щиро вітаю Вас із Днем Матері!

Це свято українські родини відзначають у кожну другу неділю травня.

З прадавніх часів мама в Україні символізує берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм дітям. Упродовж усього життя вона оберігає, дає наснагу і допомагає нам вистояти у найскрутніші часи.

Саме у сім’ї, завдяки материнському вихованню, зберігаються і примножуються родинні традиції, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та любові до рідного краю.

Всім матерям славного Сіверського краю бажаю, щоб Вас любили і цінували ваші діти— найкращі в світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти відвідують Вас на свята і дарують свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов!

Низький, доземний уклін Вам, дорогі Матері!

З повагою

Голова Новгород-Сіверської районної ради В'ячеслав Кауфман

10 Травня 2018 12:16
Інформація
08 Травня 2018 10:59

Дорогі ветерани війни, учасники Другої світової війни! Шановні земляки!

В ці дні ми разом з Європою та світом відзначаємо День пам'яті та примирення і 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Європі, вшановуємо мужність і відданість тих, хто багато років тому здобував перемогу у Другій світовій війні.

Ми всі в боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна.

Пам’ять про ветеранів Другої світової війни залишається з нами як зразок мужності, самопожертви, тяжкої праці, і, водночас, вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Подвиг воїнів Перемоги сьогодні гідно продовжують українські солдати захищаючи країну на східних рубежах. Дякуємо своїм захисникам за патріотизм і самопожертву заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи нашого народу.

Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній незалежній Україні!

Бережіть свободу і незалежність, цінуйте безхмарне небо й усмішку дитини, щасливу родину та єдину Україну!

З повагою,

Голова Новгород-Сіверської районної ради В'ячеслав Кауфман

07 Травня 2018 17:00
Подія

В рамках акції «Зі святом Перемоги» голова районної ради відвідав учасників бойових дій Другої світової війни за місцем проживання (оновлено)

Все менше і менше з кожним роком стає учасників бойових дій Другої світової війни. В районі їх залишилося сім.

Саме у переддень Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 7 травня, голова районної ради В’ячеслав Кауфман разом із сільськими головами відвідали учасників бойових дій періоду Другої світової війни Миколу Єгоровича Пихтаря із с. Грем’яч, Івана Івановича Роговця із с. Володимирівка, а 8 травня - Катерину Тарасівну Бородулю із с. Троїцьке.

Теплі слова вітань з світлим святом Перемоги отримали ветерани, в ці святкові дні їм щиро дякували за мир, бажали добробуту, довголіття і здоров’я, вручили квіти та подарункові набори, а також по 1 тис. грн із районного бюджету, що передбачені новоприйнятою на сесії Новгород-Сіверської районної ради 16 березня 2018 року програмою фінансової підтримки членів громадських організацій, ветеранів, осіб з інвалідністю та членів їх сімей на 2018-2020 роки.>>>>

05 Травня 2018 11:34
Інформація
27 Квітня 2018 12:34
Подія

Відбулася позачергова сесія районної ради

27 квітня депутати Новгород-Сіверської районної ради зібралися на двадцяту (позачергову) сесію. На порядку денному було 11 питань. Всі питання попередньо обговорювались на засіданнях профільних постійних комісій, що відбулися напередодні 25 та 27 квітня.

Першим питанням розглянули про реорганізацію комунального закладу «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області. З метою приведення Статуту Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Десна» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області у відповідність до чинного законодавства затвердили зазначений Статут у новій редакції. У зв’язку з початком оздоровчої кампанії влітку 2018 року прийняли рішення про призначення директором Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Десна» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області Максименко Марію Олександрівну за сумісництвом з 06 червня 2018 року. У зв’язку з потребою забезпечення штабу територіальної оборони технічними засобами зв’язку (цифрові радіостанції) внесли зміни до Програми забезпечення проведення заходів і робіт з мобілізаційної підготовки місцевого значення, мобілізації та територіальної оборони на 2018 рік та зміни до Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій і їх наслідків у Новгород-Сіверському районі на 2016-2020 роки, метою яких є передбачення коштів на придбання двигуна для човна для переправи людей через річку Десна у напрямку с. Бирине.

Після блоку бюджетних питань, якими затверджено звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду районного бюджету за I квартал 2018 року та внесено зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року №295 «Про районний бюджет на 2018 рік» депутати надали згоду на передачу у державну власність комплексу будівель школи в с. Бучки для розміщення підрозділу військової частини 2253 Чернігівського прикордонного загону та дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на передачу цього майна в оренду поки буде відбуватися процедура передачі майна. Також надали дозвіл комунальному закладу «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області на списання основного засобу автомобіля УАЗ 3962. Наостанок взяли до відома інформацію Управління капітальної будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації на депутатський запит Пунтуса С. В. щодо проведення у 2018 році ремонту обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Будо-Вороб’ївська – Полюшкине.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на сайті районної ради. ФОТО >>>>>

26 Квітня 2018 16:08
Інформація

Про перерахування коштів на матеріальне забезпечення

Новгород-Сіверське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що всі виплати допомог проводяться своєчасно та у повних розмірах.

Так, станом на 25.04.2018 проведено фінансування допомог:

- по вагітності та пологах, по тимчасовій непрацездатності, на поховання - по заявах-розрахунках, наданих страхувальниками до відділення по 20 квітня 2018 року.

Відділення звертається з проханням:

з метою своєчасної виплати матеріального забезпечення підприємствам, установам, організаціям та фізичним особам-підприємцям надати платіжні доручення до банківських установ для зарахування коштів на карткові рахунки застрахованих осіб.

Новгород – Сіверське відділення Управління

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України в Чернігівській області

26 Квітня 2018 16:06
Інформація
<<<1 - 11 з 656>>> Архів

Назад

26 Квітня 2018 15:24