Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<12 - 22 з 473>>> Архів
02 Червня 2017 09:57
Подія
31 Травня 2017 12:22
Подія
26 Травня 2017 16:59
Подія
26 Травня 2017 16:49
Подія

Останній дзвоник пролунав у всіх навчальних закладах району

26 травня у загальноосвітніх навчальних закладах Новгород-Сіверського району пролунав останній дзвоник. Керівництво району відвідало кожну школу та привітало учнів, вчителів, батьків зі святом. Голова районної ради В'ячеслав Кауфман побував на урочистому святі у Вороб’ївському навчально-виховному комплексі.

"Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує нас і дарує усмішки, гарний настрій та світлі надії", - сказав під час виступу В'ячеслав Кауфман. Також керівник району подякував педагогам та батькам: "У цей святковий день, від імені районної ради, висловлюю щиру подяку вчителям за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, доброту і щедрість їхніх душ, силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє нашої держави! Батькам – за щоденні турботи, за віддане дітям тепло своїх сердець. Міцного здоров’я всім, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!". Учням голова районної ради побажав провести канікули з користю, загартуватись, оздоровитись, і з новими силами повернутися до навчання.

24 Травня 2017 14:45
Подія

До уваги громадян!

Нагадуємо, що безоплатна правова допомога надається відділом «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м.Новгород-Сіверський вул. Губернська, 24 тел. 2-14-87.

Звернувшись до Новгород-Сіверського бюро правової допомоги Ви отримаєте безоплатну первинну правову допомогу та Вам забезпечать доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.

Безоплатна первинна правова допомога, суб’єктами права на яку є усі особи, які перебувають під юрисдикцією України, включає такі види правових послуг: надання правової інформації; надання консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Безоплатна вторинна правова допомога – вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, і включає такі види правових послуг, як захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на таку допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру. Безоплатна вторинна правова допомога надається особам, визначним статтею 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»

Відділ «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги»
Менського місцевого центру з надання безоплатної
вторинної правової допомоги

19 Травня 2017 17:04
Подія
19 Травня 2017 16:55
Подія
19 Травня 2017 08:22
Подія

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки в Україні у 2017 році припадає на 18 травня. У це свято українці одягаються у вишиванки та прогулюються своїми містами та селами. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

18 травня у Чайкинському навчально-виховному комплексі відбувся захід «Вишиванка єднає українців». У гості до молодих українців завітали голова Новгород-Сіверської районної ради В'ячеслав Кауфман, заступник голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Неля Чугаєва, Чайкинський сільський голова Василь Шавша.

Говорили про історію та традиції української вишивки, про те, що цей національний одяг є оберегом для тіла і відрадою для душі кожного свідомого українця. Завершилося свято патріотичним флешмобом учнів навчального закладу.

13 Травня 2017 10:44
Подія
11 Травня 2017 16:34
Подія
10 Травня 2017 10:46
Подія
<<<12 - 22 з 473>>> Архів

Назад