Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<12 - 22 з 450>>> Архів
15 Березня 2017 11:42
Подія
10 Березня 2017 09:32
07 Березня 2017 10:13
Привітання голови районної ради

Дорогі жінки Сіверського краю!

Від імені депутатів районної ради, від себе особисто щиро вітаю Вас зі святом Весни - Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Цей день несе у світ ніжність і красу. Тому, що усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші і ласкаві слова були присвячені саме жінці. Поки існує світ, ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися вашим умінням прощати, любити і чекати! Приймаємо як найдорожчу нагороду Ваше тепло і ласку і розуміємо як багато заборгували перед Вами за ваше терпіння, працю, турботу про близьких і улюблених людей!

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові, терпіння. Нехай у ваших оселях і в нашій державі панують мир, спокій та добробут, а серця - будуть зігріті теплом та повагою рідних, близьких і коханих людей.

Зі святом!

З повагою

Голова Новгород-Сіверської

районної ради В’ячеслав Кауфман

06 Березня 2017 16:47
Подія
03 Березня 2017 10:11
Подія

Відбулися загальні збори громадян у населених пунктах Блистівської, Биринської, Будо-Вороб’ївської сільських рад

28 лютого голова районної ради В’ячеслав Кауфман разом із робочою групою та депутатами районної ради Анатолієм Паніматченком та Михайлом Калєнченком відвідали сход громадян у с. Слобідка, а 01 березня - у с. Блистова Блистівської сільської ради. Спільними для обох сіл проблемними питанням було: відсутність вуличного освітлення, видалення аварійних дерев. У Слобідці турбувалися про ремонт колодязів, пропонували виділити кошти із сільської ради на придбання аптеки для фельдшерського пункту, у Блистові – про благоустрій територій, виділення земель під пасовища, встановлення на дорозі знаку «перегон худоби»; жителями с. Березова Гать висловлювалося прохання до хлібзаводу при розвозі хліба більше його брати, бо не завжди їм вистачає.

02 березня на сільський сход зібралися жителі Биринської сільської ради. Наболіле для них питання – ремонт автомобільної дороги Новгород-Сіверський – Бирине та мостів через річки Десна та Віть. На загальних зборах був присутній голова районної ради В’ячеслав Кауфман, прозвітував депутат районної ради Григорій Гуща.

02 березня сход також відбувся у Буді-Вороб’ївській. На сході присутні заслухали звіт депутата районної ради Сергія Пунтуса про свою роботу в раді. Будо-вороб’ївців турбувало питання закриття продовольчого магазину у с. Красний Хутір, а також те, що єдиний стаціонарний телефон у цьому селі не працює, проблемним для цієї територіальної громади залишається питання ремонту автомобільної дороги Полюшкине – Будо-Вороб’ївська.

28 Лютого 2017 10:06
Подія

На сходах громадян Вороб’ївської, Лісконогівської, Горбівської, Михальчино-Слобідської сільських рад

22 лютого громадяни зібралися на сходи у Вороб’ївці, Рогівці та Лісконогах. На зборах у Лісконогівській сільській раді був присутній голова районної ради В’ячеслав Кауфман, про свою роботу прозвітувала депутат районної ради Віра Бондаренко. У Вороб’ївці жителі заслухали звіт депутата районної ради Михайла Школоберди.

23 лютого відбувся сход в с. Юхнове Горбівської сільської ради, 27 лютого – в с. Михальчина-Слобода, на якому заслухано звіт депутата районної ради Сергія Байтрака.

У Лісконогах висловлювали зауваження щодо видалення аварійних тополь на території села, у Рогівці – нарікали на неправильне визначення жирності молока. Вороб’ївці обговорювали питання вуличного освітлення, роботи водонапірної вежі, заміни електроопор. У Юхновому також піднімали питання роботи водонапірної вежі, нарікали, що вантажівки інвесторів та лісгоспів розбивають центральну дорогу по селу. У Михальчиній-Слободі населення турбувало питання оформлення громадського пасовища, нарікали також на низькі закупівельні ціни на молоко, встановлені ПрАТ «Н-Сіверський сирзавод».

24 Лютого 2017 15:56
Подія
23 Лютого 2017 10:05
Подія

Сходи громадян Кудлаївської, Ларинівської та Кам’янсько-Слобідської територіальних громад

21 лютого відбулися загальні збори громадян у п’яти населених пунктах: Кудлаївка, Гнатівка (Кудлаївська сільська рада), Ларинівка, Фаївка (Ларинівська сільська рада) та Кам’янська Слобода.

Кудлаївців вже не перший рік турбує питання ремонту дороги Новгород-Сіверський – Студинка та мосту між селами Кудлаївка та Дігтярівка, висловлювали зауваження щодо необхідності ремонту у Кудлаївському Будинку культури та відсутність музичної апаратури. Також питання було до ТОВ «Авангард» з приводу не отримання населенням примірників укладених договорів оренди землі. На сходах у Кудлаївці селяни заслухали звіт депутата районної ради Володимира Приходька про свою роботу у раді. У цих населених пунктах побував голова районної ради В’ячеслав Кауфман.

На сходи у Ларинівці зібралися також і бугринівці. Люди переймалися питанням освітлення вулиць, скаржилися на якість хліба, пропонували у квитанціях РЕМу не зазначати донарахування і плановий платіж. Просили інвесторів ТОВ «Агрікор-Холдинг» і ПП «Н-Сіверські аграрні інвестиції» допомогти замінити крівлю на церкві, почистити водоймище, відремонтувати дорогу Ларинівка – Печенюги. У Фаївці – теж зверталися до інвесторів ТОВ «Агрікор-Холдинг» з проханням виділити кошти на ремонт всередині каплички за рахунок соцугоди, почистити водоймище для водопою худоби, просили не їздити важкою технікою по селу із-за руйнації будинків.

Збори мешканців Кам’янсько-Слобідської сільської ради зібрали 40 чоловік. Одна з основних тем для обговорення – зберігання мінеральних добрив у майстернях тракторного стану, який знаходиться безпосередньо у селі та недотримання санітарних норм під час хімічної обробки посівів. Нарікали й на те, що молоковоз сирзаводу часто приїжджає із запізненням, просили перенести час відправлення автобусу Новгород-Сіверський – Мурав’ї (через Камінь) на 40 хвилин раніше. На сходах прозвітував депутат районної ради Іван Гавриленко.

21 Лютого 2017 10:50
Подія
20 Лютого 2017 10:55
Подія

Відбулися загальні збори у Гірках, Дігтярівці, Бучках

15 лютого голова районної ради В’ячеслав Кауфман разом із депутатом Олександром Могильним, начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ганною Гавриленко взяли участь у загальних зборах громадян за місцем проживання у селах Гірки та Дігтярівка Дігтярівської сільської ради. Після звіту сільського голови Тетяни Школьної говорили про освітлення вулиць, пожежну машину. Сільська рада планує з цього приводу звернутися до Кудлаївського ТОВ «Авангард», щоб одна машина обслуговувала дві сільські ради, Дігтярівська ж буде допомагати з фінансуванням у разі виїзду. Актуальним також було питання ремонту Дігтярівського сільського будинку культури, видалення аварійних дерев на території села.

17 лютого на загальні збори громадян зібралося населення Бучківської територіальної громади. До них приєдналися начальник відділу з юридичних питань та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Тамара Щепочкіна, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Радченко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Синяк, керівник ТОВ «Вороб’ївське-Агро» Неля Журко. Серед питань, які турбували населення, основними були: питання оформлення договорів купівлі-продажу на житлові будинки, які зовсім непридатні для проживання та знаходяться у населених пунктах Ясна Поляна і Городище, люди цікавились які підстави є у посадових осіб, які оформляють договора купівлі-продажу даного майна; ремонт мосту через дамбу у сторону села Ясна Поляна; визначення жирності молока спеціалістами ПРаТ «Новгород-Сіверський сирзавод» на території сільської ради у присутності здавачів молока.

В обох сільських радах зі звітами про свою роботу в раді виступили депутати Новгород-Сіверської районної ради Олександр Могильний та В’ячеслав Беденок, закріплені за відповідними територіальними громадами.

16 Лютого 2017 12:05
Подія
<<<12 - 22 з 450>>> Архів

Назад

27 Квітня 2017 11:50
26 Квітня 2017 15:36