Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<12 - 22 з 602>>> Архів
14 Лютого 2018 14:56
Інформація

Фонд виплатив внутрішньо переміщеним особам більше 1,6 млрд. гривень

Сума страхових виплат, які протягом 2017 року здійснив Фонд соціального страхування України внутрішньо переміщеним особам, склала 1 млрд 618 млн гривень.

Половину цієї суми (759,38 млн грн) було виплачено особам, які виїхали із зони проведення АТО в інші регіони України. Ця категорія отримувачів нараховує 22 391 особу.

Другу половину суми (858,7 млн грн) виплачено особам, що залишили зону проведення АТО, але здійснили переміщення у межах Донецької та Луганської областей. Ця група потерпілих нараховує 21 670 осіб.

Директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков повідомив, що у зазначену суму входять щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей, одноразова допомога потерпілим, медична та соціальна допомога.

Нагадаємо, що виплати здійснюються відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 № 20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції».

Прес-служба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

09 Лютого 2018 10:30
Подія

08 лютого відбулися загальні збори Лісконогівської та Троїцької громад

У сходах взяли участь голова районної ради В’ячеслав Кауфман, в.о. голови райдержадміністрації Руслан Веремієнко, начальник управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Володимир Радченко, представники господарюючих суб’єктів: ТОВ «Переможець», ТОВ «Агрікор-Холдинг», ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції», ТОВ «СлаваАгроПлюс», депутати районної та місцевої рад.

Зі звітом про економічний та соціальний розвиток села за минулий рік та напрямками роботи на 2018 рік виступили сільські голови: Лісконогівський – Олександр Цурган та Троїцький – Василь Прачик, які охарактеризували роботу закладів соціальної сфери, що функціонують на територіях сільських рад. В Троїцькому про свою роботу в раді прозвітував депутат районної ради Микола Юрченко.

Жителі Лісконогів активно обговорили питання життєдіяльності територіальної громади, забезпечення благоустрою території, а саме допомоги громадянам у спилюванні дерев, що знаходяться на території людських дворів. З цього питання пообіцяло надати допомогу місцеве товариство.

У Рогівці обговорили питання необхідності підвищення тарифів на воду по КП «Рогівське».

У своєму виступі у Лісконогах та Рогівці голова районної ради В’ячеслав Кауфман зазначив, що спільними зусиллями та злагодженими діями органів влади, місцевого самоврядування, тісній співпраці з інвесторами можна вирішити більшість нагальних проблем територіальної громади.

У жителів Форостовичів та Стахорщини Троїцької сільської ради багато питань було до орендаря земельних ділянок ТОВ «Фазар-Агро», у тому числі і по розрахунках з населенням. Проте, на жаль, представники ТОВ «Фазар-Агро» не змогли бути присутніми на зборах.

Із пропозицій, що звучали на адресу сільського голови: продовжити і надалі працювати над освітленням вулиць, що вже розпочато та ямковим ремонтом доріг комунальної власності.

Також на сході обговорено питання щодо надання грошової допомоги молодим матерям при народженні дитини та необхідності прийняття відповідної програми на сесії Троїцької сільської ради.

В ході зборів виступили представники господарюючих суб’єктів, які проінформували про роботу у минулому році та ознайомили жителів громад з планами на 2018 рік, гарантували подальшу співпрацю з територіальними громадами.

09 Лютого 2018 08:29
Повідомлення
09 Лютого 2018 08:25
Інформація

Адресною реабілітацією з початку року забезпечили вже більше 600 осіб

Відповідно до рішень правління Фонду соціального страхування України, з 01 січня 2018 року механізм замовлення та розподілення путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією. За січень поточного року програмою охоплено більше 600 осіб.

Новий порядок забезпечення лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів передбачає спрощення механізму отримання відновлювального лікування для застрахованих осіб і прискорення надання соціальної послуги.

«Після резолюції лікарсько-консультативної комісії щодо необхідності реабілітації за певним профілем, у лікарню до пацієнта приїжджає фахівець Фонду та разом із хворим заповнює заявку на відновлювальне лікування. Людині надається перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю його хвороби, і вона сама обирає. Потім Фонд узгоджує з санаторієм наявність вільних місць і укладається тристоронній договір – між Фондом, санаторієм і хворим», – повідомив директор виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євген Баженков.

Такий крок, зокрема, має на меті збільшити кількість осіб, які матимуть можливість відновити здоров’я на базі санаторіїв. За 2017 рік послуги з відновлювального лікування застрахованих осіб і членів їх сімей отримали 26 830 осіб, в тому числі 1 432 дитини у супроводі дорослих.

Нагадаємо, право на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах має кожна застрахована особа за наявності медичних показань. Вартість відновлювального лікування 100-відсотково покривається за рахунок коштів ФССУ.

Прес-служба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

09 Лютого 2018 08:24
Інформація

Запровадження електронного реєстру унеможливить махінації з лікарняними листками

Фонд соціального страхування спільно з Міністерством соціальної політики, Міністерством охорони здоров’я працює над впровадженням електронного реєстру листків непрацездатності.

Передбачається, що замість існуючої нині системи видачі лікарняних листків на бланках суворої звітності буде запроваджено електронний реєстр. Він надаватиме доступ лікарям, роботодавцям, застрахованим особам та представникам фонду доступ у межах повноважень до інформації про лікарняні листи.

Відповідно до проекту концепції нової системи лікар буде мати можливість здійснити видачу електронного листка непрацездатності з будь-якого засобу інформатизації (комп’ютер, планшет смартфон). Ідентифікація і доступ користувача до особистого кабінету в системі реєстру буде проходити за аналогом роботи системи «Приват24».

За словами директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євгена Баженкова, відкриття листка непрацездатності буде проходити у режимі реального часу, саме по факту встановлення лікарем тимчасової непрацездатності застрахованої особи.

«У реєстрі буде відображатися час видачі листка непрацездатності, заклад охорони здоров’я та вид захворювання. Далі лікар ставить свій електронний підпис і лікарняний лист відразу фіксується в реєстрі. З цього моменту його може бачити і роботодавець, і відповідний спеціаліст Фонду соціального страхування України», - зазначив Євген Баженков.

За його словами, всі дані будуть автоматично перевірятися системою на відповідність реєстру страхувальників. І у випадку невідповідності даних просто не зареєструє документ у системі. Це унеможливить видачу листка непрацездатності неіснуючим працівникам неіснуючих підприємств, обіг фальсифікованих та підроблених листків, а також відкриття листка непрацездатності одночасно в декількох закладах охорони здоров’я.

Прес-служба виконавчої дирекції

Фонду соціального страхування України

09 Лютого 2018 08:22
Інформація

Про перерахування коштів на матеріальне забезпечення

Новгород-Сіверське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що всі виплати допомог проводяться своєчасно та у повних розмірах.

Так, станом на 07.02.2018 проведено фінансування допомог:

- по вагітності та пологах, по тимчасовій непрацездатності, на поховання - по заявах-розрахунках, наданих страхувальниками до відділення по 5 лютого 2017 року.

Відділення звертається з проханням:

з метою своєчасної виплати матеріального забезпечення підприємствам, установам, організаціям та фізичним особам-підприємцям надати платіжні доручення до банківських установ для зарахування коштів на карткові рахунки застрахованих осіб.

Новгород – Сіверське відділення Управління

виконавчої дирекції Фонду соціального

страхування України в Чернігівській області

07 Лютого 2018 11:07
Інформація

Посилено відповідальність осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів

06 лютого 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», яким посилено відповідальність за несплату аліментів.

Зокрема, передбачена адміністративна відповідальність за несплату аліментів на утримання дитини, одного з подружжя, батьків або інших членів сім’ї, що призвела до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, у вигляді виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Суспільно корисні роботи – новий вид адміністративного стягнення, виконання якого здійснюватиметься шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, вид якої визначатиметься відповідним органом місцевого самоврядування. За виконання суспільно-корисних робіт порушнику нараховуватиметься плата, яка йтиме на подальше погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Суспільно корисні роботи не призначатимуться особам, визнаним інвалідами I або II групи, вагітним жінкам, жінкам, старше 55 років та чоловікам, старше 60 років.

Законом також передбачено, що за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, встановлюються тимчасові обмеження боржника у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання, користування вогнепальною мисливською, пневматичною зброєю - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

Крім того, до законодавчих актів вносяться зміни, які надають право тому із батьків, з ким за рішенням суду проживає дитина, самостійно вирішувати питання щодо тимчасового виїзду дитини за межі України з метою лікування, навчання дитини за кордоном, відпочинку, за наявності довідки, виданої органом державної виконавчої служби, про наявність заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.

За інформацією Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

06 Лютого 2018 11:34
Інформація

Збільшено щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання

Постановою Кабінету Міністрів України №15 від 17 січня 2018 року внесено зміни до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Зазначеною постановою збільшено розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсію та дітям до 1 000 гривень на одну особу (члена сім’ї).

Крім того, збільшено загальний розмір допомоги на сім’ю. Так, загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 3 000 гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, - 3 400 гривень, для багатодітної сім’ї - 5 000 гривень.

Постанова набрала законної сили 20 січня 2018 року.

За правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 9-00 год. до 18-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, буд.9, тел.: (0244) 3-30-01 та до відділу «Новгород-Сіверське бюро правової допомоги» Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Новгород-Сіверський вул. Губернська, 24 тел. 2-14-87.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103

05 Лютого 2018 14:21
Подія

Сходи громадян села Буда-Вороб’ївська

2 лютого на загальні збори громадян в с. Буда-Вороб’ївська зібралися жителі Будо-Вороб’ївської територіальної громади. Після заслуховування звіту сільського голови Раїси Осипець та керівників закладів соціальної інфраструктури села, звіту про свою роботу в раді депутата Новгород-Сіверської районної ради Сергія Пунтуса, інформації головного лікаря КЗ «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксани Черненко про медичну реформу, населення висловилося про наболіле.

Найбільше турбувало питання ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Полюшкине – Будо-Вороб’ївська та своєчасного очищення її від снігу. Також піднімалося питання проїзду пільговиків рейсовим автобусом, наголошувалося на тому, що на практиці пільговики їздять не всі, а сільська рада перераховує кошти за всіх, що є на обліку. Свої претензії висловили і здавальники молока до ПРАТ «Н-Сіверський сирзавод», у зв’язку з несвоєчасними розрахунками, а саме виплатами дотацій.

02 Лютого 2018 15:58
Подія

Загальні збори громадян в районі продовжуються

1 лютого загальні збори громадян відбулися у населених пунктах Дробишів, Комань Команської сільської ради та Попівка Попівської сільської ради.

На сходах у населених пунктах Команської сільської ради були присутні голова районної ради В’ячеслав Кауфман, начальник відділу адресних соціальних виплат управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідія Акуліна, представники ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції» та ТОВ «Фазар-Агро», депутат Новгород-Сіверської районної ради Дмитро Мельник.

У загальних зборах громадян с. Попівка взяв участь в.о. голови районної державної адміністрації Руслан Веремієнко та представники ПП «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції», ТОВ «Агрікор-Холдинг».

В усіх населених пунктах присутні заслухали звіт сільського голови про стан виконання Програми економічного та соціального розвитку та місцевого бюджету на 2017 рік, а також звіти депутатів районної ради про свою роботу в раді у 2017 році.

Під час дискусії жителями населених пунктів Команської сільської ради було висловлене наболіле питання – ремонт автомобільної дороги Новгород-Сіверський – Комань – Путивськ, а саме узвозу в межах села Араповичі. Також жителі цих населених пунктів нарікали на неякісну очистку доріг райавтодором.

Населення Попівської територіальної громади турбувалося ремонтом мосту через річку, поганим станом автомобільних доріг, у зв’язку із рухом великовантажного транспорту підприємств, що орендують землю. Прохали інвесторів виділити фінансову допомогу для організації вивезення сміття та надати можливість жителям села на придбання у них зерна. Батьки дітей шкільного та дошкільного віку порушили питання щодо належної організації підвезення дітей до закладу освіти.

31 Січня 2018 16:57
Інформація
<<<12 - 22 з 602>>> Архів

Назад

27 Лютого 2018 10:00
26 Лютого 2018 10:00
23 Лютого 2018 10:00