Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<12 - 22 з 534>>> Архів
27 Вересня 2017 10:14
Подія
27 Вересня 2017 10:12
Подія

ТУРБОТА НЕ НА СЛОВАХ, А – НА ДІЛІ

Депутати Новгород-Сіверської районної ради турбуються про забезпеченість кваліфікованими лікарськими кадрами медичних закладів району. На виконання районної Програми забезпечення лікарями медичних закладів Новгород-Сіверського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області від 24 лютого 2017 року № 189 проведено конкурсний відбір кандидатів на навчання у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації на контрактній основі за кошти районного бюджету. За результатами проведеного конкурсу, 22 вересня 2017 року укладено договір про отримання навчальної послуги за кошти районного бюджету Приходько Світлани Володимирівни у Сумському державному університеті, яка, в свою чергу, зобов’язалася після закінчення навчання відпрацювати в медичному закладі району 10 років.

27 Вересня 2017 09:23
Подія
27 Вересня 2017 09:19
Інформація

Нова редакція Положення про розробку інструкцій з охорони праці

Новгород-Сіверське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області інформує роботодавців про зміни у Положенні про розробку інструкцій з охорони праці, що внесенінаказом Мінсоцполітики від 30.03.2017 р. №526 .

Положення встановлює вимоги до змісту, побудови і викладення інструкцій з охорони праці, що діють в межах підприємства, установи, організації.

Інструкція є актом з охорони праці підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та видів їх діяльності, що містить обов'язкові для дотримання працівниками вимоги з охорони праці при виконанні ними робіт певного виду або за певною професією на всіх робочих місцях, у виробничих приміщеннях, на території підприємства, будівельних майданчиках або в інших місцях, де за дорученням роботодавця чи уповноваженого ним органу, виконуються ці роботи, трудові чи службові обов'язки.

Також Положенням встановлено, що інструкції:

• розробляються на основі нормативно-правових актів з охорони праці, технологічної документації підприємства з урахуванням конкретних умов виробництва та вимог безпеки, викладених в експлуатаційній та ремонтній документації підприємств - виготовлювачів устаткування, що використовується на цьому підприємстві;

• затверджуються роботодавцем і є обов'язковими для дотримання працівниками відповідних професій або виконавцями відповідних робіт на цьому підприємстві;

• мають відповідати законодавству про охорону праці;

• повинні містити тільки ті вимоги щодо охорони праці, дотримання яких самими працівниками є обов'язковим. Порушення працівником цих вимог розглядається роботодавцем як порушення нормативно-правових актів з охорони праці та актів з охорони праці, що діють у межах підприємства.

Інструкції, які вводяться в дію (переглядаються) на підприємстві, реєструються службою охорони праці в журналі реєстрації інструкцій з охорони праці на підприємстві у порядку, встановленому роботодавцем.

Перегляд інструкцій проводиться в строки, передбачені нормативно-правовими актами з охорони праці, на основі яких їх розроблено, але не рідше ніж один раз на 5 років, а для робіт з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, - не рідше ніж один раз на 3 роки. Наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування, яке відбулося 01.09.2017 р.

27 Вересня 2017 09:18
Інформація
26 Вересня 2017 09:09
Подія

Депутати Новгород-Сіверської районної ради звернулися до голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча

У зв’язку з тим, що на території Новгород-Сіверського району діє митний пост «Новгород-Сіверський» Чернігівської митниці ДФС, населенням району порушується питання щодо спрямування коштів, які надходять до обласного бюджету від перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів на здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування на території Новгород-Сіверського району. Так, дане питання вже приймалося у квітні місяці на нараді по підведенню підсумків загальних зборів громадян, що пройшли у населених пунктах Новгород-Сіверського району протягом січня-березня 2017 року, за результатами якої головою районної ради В’ячеславом Кауфманом направлено до голови Чернігівської обласної адміністрації відповідне звернення. Проте за інформацією Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації на той час Перелік доріг був вже сформований.

Тому 22 вересня депутати Новгород-Сіверської районної ради вирішили завчасно звернутися до голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча з проханням винайти можливість та включити на 2018 рік до Переліку об’єктів, щодо яких проводиться експеримент з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування Чернігівської області ділянок доріг, що проходять на території Новгород-Сіверського району і потребують аварійного ремонту дорожнього покриття.

З текстом Звернення можна ознайомитися ТУТ

25 Вересня 2017 16:05
Подія

На сесії районної ради було прийнято Звернення до Новгород-Сіверської міської ради щодо надання службового житла лікарям комунального закладу «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І. В. Буяльського»

До присутніх звернувся депутат районної ради, голова постійної комісії з питань бюджету та управління об’єктами комунальної власності району Іван Гавриленко, який зазначив, що подібне звернення Новгород-Сіверська районна рада вже приймала, проте безрезультатно. У районі прийнята та діє Програма, яка передбачає придбання для лікарів житла за кошти районного бюджету та бюджетів сільських рад і протягом 2016-2017 років вже придбано 2 такі квартири та забезпечено службовим житлом 2 лікарів. Як показує практика це дало можливість залучити у район лікарські кадри, однак повністю вирішити проблему з житлом районна Програма не дозволяє. На сьогодні до закладу прибуло декілька молодих лікарів, серед них хірург, що потребують житла. Також Іван Іванович зазначив, що до міського бюджету надходять значні кошти від місцевих підприємств, організацій у вигляді податків, в тому числі від ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», хоча сировина закупляється у мешканців сіл району і частину цих коштів можна було б використати на придбання житла.

Тому, депутати Новгород-Сіверської районної ради повторно звертаються до Новгород-Сіверської міської ради з проханням розглянути та вирішити питання щодо надання службового житла лікарям комунального закладу «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І. В. Буяльського» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

Звернення підтримане на сесії районної ради 22 вересня. З текстом Звернення можна ознайомитися ТУТ.

25 Вересня 2017 15:57
Подія

Новгород-Сіверська районна рада занепокоєна закриттям місцевої телерадіокомпанії

Дане питання було внесено на розгляд пленарного засідання ради її очільником.

В’ячеслав Кауфман: «21 серпня 2017 року правлінням ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» було прийняте рішення про ліквідацію філії ПАТ «НСТУ» «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська». Враховуючи те, що район знаходиться в зоні не впевненого прийому програм національного мовлення та межує з кордоном Російської Федерації, виникла необхідність звернутися до вищезазначених осіб щодо сприяння про перегляд рішення про ліквідацію філії «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська».

Враховуючи вищенаведене, депутати Новгород-Сіверської районної ради 22 вересня на пленарному засіданні одноголосно підтримали відповідне Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, народних депутатів України Олега Купрієнка, Юрія Мірошниченка, Анатолія Євлахова та Чернігівської обласної ради з проханням сприяти перегляду правлінням публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телекомпанія України» рішення про ліквідацію філії ПАТ « НСТУ» «Новгород-Сіверська регіональна дирекція «Сіверська».

З текстом Звернення можна ознайомитися ТУТ.

22 Вересня 2017 15:54
Подія

Відбулася чергова сесія районної ради

22 вересня відбулося пленарне засідання чергової п’ятнадцятої сесії Новгород-Сіверської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради В’ячеслав Кауфман.

На початку пленарного засідання голова районної ради від імені усіх присутніх привітав лікаря-педіатра комунального закладу «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Катерину Ісаченко із вселенням в службове житлове приміщення. Зі словами подяки до сільських голів та депутатів району виступила головний лікар комунального закладу «Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарнорї допомоги» Оксана Черненко.

В ході роботи розглянули 24 питання порядку денного. Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року та внесли зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №155 "Про районний бюджет на 2017 рік", внесли зміни до ряду районних програм. Особливу увагу депутати приділили розгляду питань «Про Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2017 року» та «Про хід виконання пунктів 2, 3 рішення районної ради від 02 листопада 2016 року №139 «Про результати розгляду запиту депутата Резниченка В. В.». Під час розгляду останнього багато запитань було до Михайла Коршуна– державного інспектора у сфері державного контролю за використанням та охороною земель у Корюківському, Семенівському, Сновському, Новгород-Сіверському районі та м. Новгород-Сіверський, якого запрошено на пленарне засідання за пропозицією профільної постійної комісії.

Цього дня було схвалено ще низку важливих питань, серед яких Програма про надання матеріальної допомоги громадянам Новгород-Сіверського району, Програма забезпечення проведення заходів і робіт з мобілізаційної підготовки місцевого значення, мобілізації та територіальної оборони, затвердження Статуту комунального закладу «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І. В. Буяльського» в новій редакції та чотири Звернення:

- до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності впорядкування системи компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян;

- до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, народних депутатів України Олега Купрієнка, Юрія Мірошниченка, Анатолія Євлахова та Чернігівської обласної ради про загрозу інформаційній безпеці України;

- до голови Чернігівської обласної державної адміністрації В. П. Куліча щодо включення до Переліку об’єктів, щодо яких проводиться експеримент з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування Чернігівської області ділянок доріг, що проходять на території Новгород-Сіверського району;

- до Новгород-Сіверської міської ради Чернігівської області щодо надання службового житла лікарям комунального закладу «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня імені І. В. Буяльського» Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення. ФОТО>>>

22 Вересня 2017 15:23
Подія

Продовжено засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку району, будівництва, ефективного використання природних ресурсів та регулювання земельних відносин

22 вересня о 9.40 годині в приміщенні Новгород-Сіверської районної ради продовжилося засідання постійної комісії з питань соціального і економічного розвитку району, будівництва, ефективного використання природних ресурсів та регулювання земельних відносин на чолі з головою комісії Миколою Заськом. На порядку денному було 3 питання. Депутати розглянули та погодили внесення на розгляд ради проекту Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності впорядкування системи компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян та проекту рішення про результати розгляду запиту депутата Ісаченка І. В. Також в порядку контролю було розглянуто хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки на території Новгород-Сіверського району на 2016-2020 роки, по якому прийняті рекомендації. На засіданні були присутні 6 депутатів із 9.

21 Вересня 2017 09:50
Подія
<<<12 - 22 з 534>>> Архів

Назад