Н.-Сіверська районна рада
АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<12 - 22 з 494>>> Архів
07 Серпня 2017 09:17
Інформація
01 Серпня 2017 12:43
Подія

Відбулася позачергова сесія районної ради

31 липня відбулася позачергова (чотирнадцята) сесія Новгород-Сіверської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради В'ячеслав Кауфман. На порядку денному було три питання. Так, депутати внесли зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №155 «Про районний бюджет на 2017 рік», проголосували за прийняття з Новгород-Сіверського міського бюджету до Новгород - Сіверського районного бюджету 100 відсотків розрахункового показника обсягу медичної субвенції на 2018 рік для забезпечення медичним обслуговуванням населення міста Новгород-Сіверський медичними закладами району в обсягах, передбачених діючим законодавством, у зв'язку з малочисельністю учнів підтримали припинення юридичної особи в результаті її ліквідації – Лизунівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області.

Виконавчий апарат районної ради

01 Серпня 2017 12:32
Інформація

З 1 серпня по 15 вересня діє літньо-осіння заборона на лов раків на водоймах Чернігівщини

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з метою збереження та охорони популяції раків з 1 серпня по 15 вересня на Чернігівщині встановлюється літньо-осіння заборона на вилов раків.

У зазначений час відбувається період другої линьки раків. Вона триває від кількох годин до доби. Період формування та зміцнення нового панцира від 1 до 1,5 місяця. Саме на цей період і встановлюється заборона на вилов раків.

За порушення правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень.

Крім того, за кожен екземпляр виловлених в незаконний спосіб раків доведеться заплатити по 25,5 гривень компенсації.

Нагадаємо, що після закінчення терміну заборони, відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, рибалці за добу дозволяється виловити не більше 30 шт раків на загальних водоймах та не більше 50 шт на водоймах де впроваджене платне рибальство. Забороняється лов раків у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Чернігівський рибоохоронний патруль просить всіх хто бачить порушення правил рибальства на водоймах чи незаконний продаж водних біоресурсів та заборонених знарядь лову, повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 та на телефони гарячої лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557 (цілодобово).

Джерело: сайт Чернігівського рибоохоронного патруля.

19 Липня 2017 12:48
Інформація
11 Липня 2017 12:07
Інформація
06 Липня 2017 14:39
Інформація
03 Липня 2017 16:33
Увага конкурс

Комісія з відбору кандидатів на навчання у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації (далі – Комісія) оголошує конкурс на визначення кандидатів для направлення на навчання у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації на контрактній основі за кошти районного бюджету

Громадяни України, що виявили бажання навчатись у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації, або які вже там навчаються, подають наступні документи:

- заяву у довільній формі на ім’я голови Комісії про згоду на навчання за кошти районного бюджету з подальшим відпрацюванням у Новгород-Сіверському районі 10 років за здобутою спеціальністю;

- ксерокопію паспорту (1, 2, 3, 11 сторінки);

- ксерокопію атестату про середню освіту або диплому про закінчення медичного коледжу (училища), або довідку вищого медичного навчального закладу України IV рівня акредитації, що підтверджує факт успішного навчання на відповідному курсі та відсутність академічних заборгованостей;

- копії документів про результати зовнішнього тестування з української мови, біології, хімії або фізики (не менше 160 балів) для випускників загальноосвітніх навчальних закладів та медичних училищ;

- інші документи, на вимогу комісії, для прийняття рішення.

Допускається прийом та розгляд Комісією заяв від студентів, які навчаються у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації незалежно від курсу.

Документи приймаються з 04 липня 2017 року по 04 серпня 2017 року включно.

Комісія з відбору кандидатів на навчання у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації працює за адресою: м. Новгород-Сіверський, вул. Шевченка, 17, адміністративний корпус комунального закладу "Новгород-Сіверський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області, тел. 2-13-81

Години роботи Комісії з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 год.

З Положенням про відбір кандидатів на навчання у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації на контрактній основі за кошти районного бюджету (рішення №189 від 24 лютого 2017 року) можна ознайомитись на сайті Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області за посиланням http://nvrada.cg.gov.ua/index.php?id=20505&tp=2&pg=.

Комісія з відбору кандидатів на навчання у вищих медичних навчальних закладах України IV рівня акредитації

03 Липня 2017 09:11
Подія
27 Червня 2017 09:51
Прокуратура інформує
27 Червня 2017 09:31
Привітання

Шановні жителі Новгород-Сіверського району!

Від імені депутатського корпусу Новгород-Сіверської районної ради та себе особисто вітаю всіх із державним святом – Днем Конституції України!

Конституція України закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю.

Нехай цей святковий день принесе в оселі жителів нашого району радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Нехай на жовтих полях вистигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не заступають хмари негараздів.

Бажаю усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Зі святом Вас, українці, з Днем Конституції!

З повагою,

Голова районної ради В’ячеслав Кауфман

23 Червня 2017 08:29
Привітання

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!!!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята Дня державної служби.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім'я великого майбутнього України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра, щастя та задоволення від вашої почесної праці.

З повагою,

Голова Новгород-Сіверської районної ради

В'ячеслав Кауфман

<<<12 - 22 з 494>>> Архів

Назад

21 Серпня 2017 15:48