Н.-Сіверська районна рада
Анонси











КП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Постійні комісії

Назад

Постійні комісії районної ради

- з питань бюджету та управління обєктами комунальної власності району
Голова комісії
Гавриленко Іван Іванович - обраний депутатом від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок"
Члени комісії:  
Байтрак
Сергій В'ячеславович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної в Чернігівській області організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Бондаренко
Віра Василівна
- обрана депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ"
Макеєнко
Геннадій Олександрович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка
Могильний
Олександр Олександрович 
- обраний депутатом від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок"
Охріменко
Юрій Іванович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної в Чернігівській області організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Паніматченко
Анатолій Олексійович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації Аграрної партії України
Юрченко
Микола Володимирович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"
 - з питань соціального і економічного розвитку району, будівництва, ефективного використання природних ресурсів та регулювання земельних відносин:
Голова комісії:
Засько
Микола Михайлович
-  обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації Аграрної партії України
Члени комісії:
Беденок
В'ячеслав Олександрович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної в Чернігівській області організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Гринько
Роман Васильович
- обраний депутатом від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок"
Ісаченко
Ігор Васильович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної в Чернігівській області організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Мельник
Дмитро Михайлович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної партії Олега Ляшка
Пунтус
Сергій Вікторович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ"
Радченко
Володимир Михайлович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ"
Резниченко
Валентин Володимирович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"
Сбитний
Олександр Петрович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації Аграрної партії України
- з питань регламенту, законності і правопорядку, гуманітарної сфери, соціального захисту населення, сім'ї та молоді:
Голова комісії:
Безкоровайний
Михайло Григорович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної в Чернігівській області організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Члени комісії:
Гуща
Григорій Миколайович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації Аграрної партії України
Калєнченко
Михайло Васильович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ"
Кашуба
Роман Валерійович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної в Чернігівській області організації Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
Могильна
Тетяна Андріївна
- обрана депутатом від Новгород-Сіверської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"
Приходько
Володимир Михайлович
- обраний депутатом від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок"
Школоберда
Михайло Данилович
- обраний депутатом від територіальної організації політичної партії "Опозиційний блок"
Шох
Олександр Сергійович
- обраний депутатом від Новгород-Сіверської районної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП"

Назад