Постійні комісії
Назад
Постійні комісії районної ради
Постійна комісія з питань бюджету та управління об’єктами комунальної власності району
Голова комісії:
|
1.Лисенко Тетяна
Миколаївна –
|
обрана депутатом від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка
|
Заступник голови комісії:
|
|
Секретар комісії:
|
3.Сичов Ігор
Володимирович –
|
обраний депутатом від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
|
Члени комісії:
|
4.Жураховська Наталія
Миколаївна –
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
|
5.Лабадин Раїса
Миколаївна –
|
обрана депутатом від Чернігівської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
|
6.Майданський Ярослав
Денисович –
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
|
7.Юрченко Микола Володимирович -
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
|
8. Ментій Валентина Іванівна -
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
|
9.Скачок Тетяна
Олексіївна –
|
обраний депутатом від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка
|
10. Петрушанко Олександр Олексійович -
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
|
11.Швед Світлана
Іванівна –
|
обрана депутатом від Чернігівської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
|
12. Падалко Роман
Вікторович -
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» |
Постійна комісія з питань соціального і економічного розвитку району, будівництва, ефективного використання природних ресурсів та регулювання земельних відносин
Голова комісії:
|
1.Помаз Микола
Михайлович –
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"
|
Заступник голови комісії:
|
2.Кобизський Павло
Юрійович –
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
|
Секретар комісії:
|
3.Колешня Катерина
Іванівна –
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
|
Члени комісії:
|
4.Акальмаз Микола
Васильович –
|
обраний депутатом від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка
|
5.Сич
Вікторія Олександрівна –
|
обраний депутатом від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
|
6.Казора Іван
Іванович -
|
обраний депутатом від Чернігівської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
|
7.Журавльов Юрій Вальдемарович
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
|
8. Мальцев Віктор Федорович
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
|
9. Шлікевич Анатолій Миколайович –
|
обраний депутатом від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка
|
10.Пророк Марія
Іванівна –
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"
|
11.Редкач Сергій
Олександрович –
|
обраний депутатом від Чернігівська обласна партійна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНИЙ ДІМ"
|
12.
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної організації
Політичної партії «НАШ КРАЙ»
|
13.Трегуб Ігор
Валерійович –
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної організації
Політичної партії «НАШ КРАЙ»
|
Постійна комісія з питань регламенту, законності і правопорядку, гуманітарної сфери, соціального захисту населення, сім’ї та молоді
Голова комісії:
|
|
|
Заступник голови комісії:
|
2. –
|
|
Секретар комісії:
|
3.Корицька Людмила
Віталіївна –
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"
|
Члени комісії:
|
4.
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"
|
5.
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної організації
Політичної партії «НАШ КРАЙ»
|
6.Лунь Сергій
Миколайович -
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
|
7.Масієнко Олексій
Юрійович –
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної організації
Політичної партії «НАШ КРАЙ»
|
8.Осовик Володимир
Степанович -
|
обраний депутатом від Чернігівської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
|
9.Пшеничний
Олександр Миколайович
|
обраний депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"
|
10.
|
обраний депутатом від Чернігівської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
|
11.Харченко Ніна
Миколаївна –
|
обрана депутатом від Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»
|
12. Свеодлов Микола Іванович –
|
обраний депутатом від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
|
13. Тягнирядно Петро Андрійович - |
обраний депутатом від Чернігівської обласної організації
Політичної партії «НАШ КРАЙ»
|
14. Стмоненко Ніна Василівна - |
обрана депутатом від Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ» |
Назад |