Анонси  КП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

  Новини

  Назад

  <<<1 - 11 з 2267>>> Архів
  01 Червня 2023 12:19
  Інформація

  Любі наші дітлахи! Шановні батьки!

  Щиро вітаю вас із святом дитинства - Днем захисту дітей.

  Дитинство – найпрекрасніша мить у нашому житті.  Кожна дитина має бути під захистом: захистом прав, здоров’я, життя. А ще діти повинні відчувати повну безпеку, любов та підтримку, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог. Війна вкрала в українських дітей ці можливості. У багатьох – навіть здоров’я та життя.

   

  В день захисту дітей бажаю кожній дитині мати міцну родину і все необхідне для безтурботного дитинства. А батькам щасливих щирих дитячих очей, здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності.  Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

   

  Від серця

  Голова районної ради

  Василь ЖУК

  01 Червня 2023 12:18
  Подія

  В країні війна і багато хлопців потребує нашої підтримки. Віру та надію на Перемогу плекають у собі кожен українець, дякуючи за світанки нашим захисникам.

  Вчора відбувся благодійний концерт, організований дитячою музичною школою Новгород-Сіверської міської ради. На концерті були представлені як сольні номери, так і виступи ансамблів, дуетів. Разом зі своїми учнями виступали й викладачі. Кошти збирали на підтримку ЗСУ.

  Наша згуртованість наближає нас до Перемоги!

  31 Травня 2023 16:17
  Подія

  У школах району лунають останні дзвоники. Через війну, вимоги безпеки не для всіх учнів вони проходять на шкільному подвір’ї. 

  31 травня пролунав останній дзвоник для випускників Новгород-Сіверського ліцею №1 та Новгород-Сіверської зош І-ІІІ ступенів №2.

  Голова районної ради Василь ЖУК, начальник районної військової адміністрації Сергій Сергієнко, міський голова Людмила Ткаченко, керівники закладів, учні, вчителі, батьки, гості зібралися, аби сказати своє напутнє слово випускникам, подякувати їх наставникам та батькам за виховання молодого покоління.

  «Щиро бажаю випускникам знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Адже, саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!» - зазначив у своїй промові Василь Жук.

  26 Травня 2023 12:27
  Інформація
  26 Травня 2023 12:26
  Інформація
  25 Травня 2023 14:17
  Інформація
  25 Травня 2023 14:16
  Інформація
  24 Травня 2023 12:48
  Інформація
  21 Травня 2023 08:00
  Інформація

  21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

   

            Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом. Пам’ятна дата встановлена Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

            Політичні репресії в Україні розпочалися з першої спроби встановлення радянської влади на початку 1918 року. Дружини та чоловіки «ворогів народу» підлягали обов’язковому арешту, діти до 15 років передавались у спеціальні дитячі будинки. Найстрашнішим для України став «Великий терор» 1937-1938 років. Через терор і репресії пройшли усі верстви українського населення: від наукової та творчої інтелігенції до селян. 

            Точну кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

            Биківнянський ліс під Києвом - це найбільше в Україні місце масових поховань жертв комуністичних політичних репресій  За різними даними, свій останній спочинок тут знайшли від 15 до понад 100 тисяч осіб, закатованих під час допитів або ж розстріляних у позасудовому порядку органами НКВД у Києві.

            Пам'ятаймо трагічні сторінки історії!

            Вшануймо пам'ять кожного, хто загинув або постраждав в Україні внаслідок політичних репресій комуністичного режиму. 

   

  Голова районної ради

  Василь ЖУК

  20 Травня 2023 08:00
  Привітання

  Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня  банківських працівників! 

  Ефективна робота банківської системи – це основа благополуччя та процвітання будь-якої держави. В сучасних умовах вона відіграє важливу роль у розвитку економіки України та забезпеченні її фінансової стабільності. А також – це величезна праця, знання та досвід банківських працівників: економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та багатьох інших, неоціненний досвід ветеранів.

  Вітаючи всіх працівників банківської системи з професійним святом хочу від усього депутатського корпусу районної ради побажати міцного здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння та злагоди.

  Переконаний, що ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця і надалі сприятимуть поліпшенню добробуту українського народу.

           

  З повагою

  Голова районної ради

  Василь ЖУК

  19 Травня 2023 10:19
  Привітання

  19 травня - День сімейної медицини в Україні та Всесвітній день сімейного лікаря

   

  Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас. Адже саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Він супроводжує людину від народження і далі протягом усього її життя.

  Вітаю усіх фахівців первинної ланки з Днем сімейної медицини!

  Бажаю не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай життя дарує вам щасливі моменти та приємні спогади, повагу і порозуміння від пацієнтів.

  Подякуйте своєму лікарю за роботу!

  Від серця

  Голова районної ради

  Василь ЖУК

  <<<1 - 11 з 2267>>> Архів

  Назад

  https://www.facebook.com/nvrada.cg.gov.ua/