АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<1 - 11 з 1652>>> Архів
22 Вересня 2021 14:06
Інформація
22 Вересня 2021 11:17
Привітання

Дорогі ветерани, шановні учасники партизанського й підпільного руху! Вітаю вас, сильних духом, мужніх захисників Вітчизни з Днем партизанської слави!

На тернистому шляху підпільної боротьби полягли десятки тисяч синів і дочок України.

Це гірка історична правда. Але їхня жертва, принесена в ім'я свободи нашого народу та майбутніх поколінь, не була марною. Ми пам'ятаємо і шануємо ваш подвиг, дорогі ветерани. 

Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини ви довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. У цей день ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Сердечне спасибі вам, сивочолі ветерани, за право жити у вільній країні, виховувати дітей, будувати нові перспективи. Зичимо кожній родині здоров’я, достатку та щастя на многії літа.

 

З повагою

Голова районної ради Роман Падалко

21 Вересня 2021 10:57
Подія

Протягом цього тижня голова районної ради Роман Падалко братиме участь у Всеукраїнській нараді-семінарі з актуальних питань децентралізації, що організовує Українська асоціація районних та обласних рад . Учасники – керівники органів місцевого самоврядування. Захід відбуватиметься 20-23 вересня у м. Затока.

В Програмі заходу: зміни до Конституції в частині децентралізації, повноваження органів місцевого самоврядування, їх розмежування та ресурсне забезпечення, стан та гарантії фінансового забезпечення районних рад, а також питання проєктного менеджменту, інвестицій, юридичної практики вирішення спірних питань та інше.

19 Вересня 2021 08:00
Привітання

Шановні працівники та ветерани лісового господарства району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України.

Щиро бажаю вам, шановні працівники лісового господарства, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

 

З повагою

Голова районної ради Роман Падалко

17 Вересня 2021 12:00
Подія
17 Вересня 2021 10:36
Інформація

Прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України повідомляє

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за серпень у повному обсязі>>> Про страхові виплати за серпень.docx

Потреба у видатках на лікарняні, декретні, страхові виплати і медико-соціальні послуги перевищила надходження на 2,3 млрд грн у серпні >>> Потреба у видатках перевищує надходження.docx

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ЩОДО Е-ЛІКАРНЯНИХ >>> Питання по е лікарняних.docx

17 Вересня 2021 10:02
Інформація
17 Вересня 2021 09:05
Привітання

17 вересня – День рятівника!

Щиро вітаю усіх рятівників району із професійним святом – Днем рятівника!

Відвага, мужність, безмежна сила духу, готовність до самопожертви заради порятунку людей – ці якості виділяють тих, хто несе службу рятівника.

Техногенним катастрофам і стихійному лиху завжди протистоять ваш високий професіоналізм, досвід, дисципліна та вміння знайти вихід з найскладніших, часом екстремальних ситуацій. Ви вибрали для себе нелегку, справу – першими приходити на допомогу людям, які потрапили в біду. Долаючи неймовірні труднощі і часто ризикуючи собою, Ви рятуєте найдорожче в світі – людське життя.

Бажаю вам міцного здоров'я, добра і успіхів у вашій нелегкій праці! І нехай життя якомога рідше випробовує вас на міцність!

 

З повагою

Голова районної ради Роман Падалко

16 Вересня 2021 13:45
Подія

У Новгороді-Сіверському відбулися заходи з нагоди Дня міста та визволення міста від нацистських загарбників

          Сьогодні, голова та заступник голови Новгород-Сіверської районної ради Роман Падалко і Володимир Бондаренко взяли участь в урочистостях з нагоди Дня міста Новгород-Сіверський та Дня визволення міста від нацистських загарбників.

          Керівники поклали квіти до братських та поодиноких могил, пам’ятників загиблим у Другій світовій війні, пам’ятних знаків на честь захисників України. З вітальним словом до мешканців Новгорода-Сіверського та його гостей на урочистостях звернувся голова районної ради Роман Падалко. «16 вересня – особливий день для нашого міста. 78 років тому Новгород-Сіверський був героїчно звільнений від нацистських загарбників. Ми завжди пам'ятатимемо захисників, які відстояли рідну землю та вклоняємося тим, чий шлях на війні завершився під  скромними обелісками, пишаємося їх мужністю та героїзмом. Ми пишаємося героями, які боронять нашу незалежність сьогодні і захищають нас кожний день – зазначив Роман Вікторович. – Для кожного з нас, це місто – найкраще місто на Землі! Для кожного воно значить щось важливе: хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, а хтось здійснив свою першу заповітну мрію. Тож нехай цей затишний куточок на планеті і надалі приносить нам щастя і радість, любов і успіх, удачу та надію».  

         Урочистості продовжилися святковим концертом. >>>>>

16 Вересня 2021 10:13
Привітання

Шановні новгород-сіверці та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста та звільнення Новгорода-Сіверського від нацистських загарбників!

          Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога. 

          Усі досягнення, якими багатий Новгород-Сіверський, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

           Дякую кожному з вас, шановні новгород-сіверці, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій  райцентру, покращення добробуту його жителів.

          Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

      Від щирого серця вітаю всіх новгород-сіверців з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

     Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

 

З повагою

Голова районної ради Роман Падалко

16 Вересня 2021 08:14
Інформація
<<<1 - 11 з 1652>>> Архів

Назад

https://www.facebook.com/nvrada.cg.gov.ua/