Анонси











_______________________

Новини

Назад

<<<56 - 66 з 2774>>> Архів
09 Вересня 2025 09:09
Інформація
05 Вересня 2025 15:36

Вітаю з Днем підприємця!

 

Дякую кожному, хто своєю працею та креативністю робить наш район сильнішим та успішнішим. Бажаю впевненості у кожному кроці, надійних партнерів та процвітання у всіх починаннях!

 

Від серця

Голова районної ради

Василь ЖУК

01 Вересня 2025 09:00
Привітання

Шановні учні, студенти, вчителі та батьки!

 

Щиро вітаю вас із Днем знань!

Нехай новий навчальний рік буде сповнений цікавих відкриттів, нових перемог та натхнення. Бажаю всім здоров’я, мудрості й наполегливості на шляху до успіху!

Від серця

Голова районної ради Василь ЖУК

28 Серпня 2025 10:33
Інформація
28 Серпня 2025 10:32
Інформація
30 Липня 2025 14:25

Запитуєте – відповідаємо Маю статус учасника бойових дій, отримую пенсію за вислугу років. У період військової служби по мобілізації був поранений, визнаний особою з інвалідністю при захисті Батьківщини, але ще не встиг подати до органу Пенсійного фонду України посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни. У якому розмірі в серпні отримаю допомогу до Дня Незалежності?

Порядок здійснення разової грошової виплати до Дня Незалежності України затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 року № 1396 “Деякі питання соціального захисту осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, ветеранів війни та осіб, що працюють в спеціальних умовах”.

Згідно з пунктом 4 зазначеного Порядку грошова допомога виплачується з урахуванням відповідного статусу, якщо особа набула його до 24 серпня поточного року включно.

У серпні разом з пенсією ви отримаєте 1 000 грн як учасник бойових дій. 

Після того як  надасте до територіального органу Пенсійного фонду України посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, на підставі вашого звернення буде виплачено різницю між сумою, що вже була виплачена як учаснику бойових дій (1 000 грн), і розміром допомоги, передбаченої для осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідної групи:

  • I групи — 3 100 грн;
  • II групи — 2 900 грн;
  • III групи — 2 700 грн.

Для отримання різниці в розмірі разової грошової виплати потрібно звернутись до органу Пенсійного фонду України до листопада місяця.

 

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в чернігівській області

 

30 Липня 2025 12:47
Інформація

Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання (перебування) невідоме

 

Відповідно до Сімейного кодекс України від 10.01.2002 № 2947-ІІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 189 “Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме” та постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632 “Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” допомога надається дітям до 18 років, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме.

Тимчасова допомога призначається у разі,

30 Липня 2025 10:29
Інформація
27 Липня 2025 09:00
Привітання
27 Липня 2025 08:00
Привітання
25 Липня 2025 17:00
Подія

У рамках співпраці районної ради з громадськими організаціями, за запрошенням голови районної ради Василя Жука, Новгород-Сіверську громаду відвідав Паст Президент Rotary Club "Kyiv Capital"/Ротарі клуб "Київ Столиця" Василь Перепадя

 

Під час візиту передали нові сучасні телевізори від наших друзів з Німецького Благодійного фонду

<<<56 - 66 з 2774>>> Архів

Назад

https://www.facebook.com/nvrada.cg.gov.ua/