АнонсиКП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Новини

Назад

<<<12 - 22 з 1446>>> Архів
18 Лютого 2021 08:57
Інформація
17 Лютого 2021 17:00
Подія

17 лютого голова районної ради Роман Падалко взяв участь у заходах, приурочених до 357 річниці загибелі козацького полковника, Наказного гетьмана України, видатного полководця та державного діяча часів Гетьманщини Івана Богуна. Заходи відбулися біля пам`ятника, встановленого на честь козацького полковника у Новгород-Сіверському міському парку імені Т. Г. Шевченка та символічної могили неподалік села Комань Новгород-Сіверського району.

16 Лютого 2021 14:54
Подія

У процесі підготовки до чергового пленарного засідання ради

 

16 лютого голова районної ради Роман Падалко провів нараду із виконавчим апаратом районної ради. Обговорили підготовку до чергового пленарного засідання ради, формування порядку денного. Голова районної ради дав відповідні доручення працівникам виконавчому апарату щодо підготовки проєктів рішень, що плануються до внесення на розгляд ради за його поданням. Також обговорили проєкти рішень, подані на розгляд ради в.о. голови районної державної адміністрації.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради

15 Лютого 2021 16:13

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав голова районної ради Роман Падалко разом із в.о. голови районної державної адміністрації Віктором Кропотом поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-землякам, полеглим в Афганістані, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлено указом Президента України від 11 лютого 2004 року № 180 і приурочено до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

15 Лютого 2021 09:30
Подія

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

          15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

          Крім афганців, цього дня вшановують й інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України.

          Засвідчую свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

          З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами. Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, щастя, довгих років життя і мирного неба над головою.


 

З повагою

Голова районної ради Роман Падалко

13 Лютого 2021 09:00
Привітання

Вітання з Всесвітнім Днем радіо

Щорічно 13 лютого відзначають Всесвітній день радіо.

Це день усіх працівників радіокомпаній та радіолюбителів зі всього світу. Радіо продовжує залишатися одним з найпопулярніших форм зв’язку.

Шановні працівники радіо, у вас дуже шляхетна мета – налагоджувати зв’язок між людьми. Саме завдяки вам мільйони радіослухачів мають можливість не лише оперативно дізнаватися новини, отримувати корисну інформацію та розважатися,  але й ділитися своїми думками, ідеями.

Прийміть слова вдячності за майстерність, небайдужість та творчий підхід до роботи та життя. Нехай ваші ефіри будуть завжди блискучими, а зв’язок безперебійним!

З повагою

Голова районної ради Роман Падалко

12 Лютого 2021 13:49
Інформація

Щомісячні страхові виплати за січень профінансовано у повному обсязі

Cтрахові виплати за січень профінансовано.docx

12 Лютого 2021 13:48
Інформація

Зростання кількості листків непрацездатності та посилення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних обговорили на нараді

Зростання кількості листків непрацездатності.docx

12 Лютого 2021 13:47
Інформація

Фонд і ФРУ закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Про своєчасне подання заяв-розрахунків.docx

12 Лютого 2021 13:44
Інформація

Рекомендації щодо профілактики нещасних випадків на виробництві, спричинених організаційними факторами

Роботодавцю на замітку.docx

12 Лютого 2021 09:30

Процес реорганізації районних рад триває

11 лютого голова Роман Падалко та виконавчий апарат Новгород-Сіверської районної ради з робочим візитом відвідали Семенівську району раду. Семенівська районна рада перебуває в стані реорганізації шляхом приєднання до Новгород-Сіверської районної ради Чернігівської області. Посадові особи надали консультації та допомогу щодо формування описів справ для передачі на архівне зберігання до Новгород-Сіверської районної ради документів, строк зберігання яких не минув, та документів з кадрових питань, визначилися з термінами передачі.

Організаційний відділ виконавчого апарату районної ради 

<<<12 - 22 з 1446>>> Архів

Назад

https://www.facebook.com/nvrada.cg.gov.ua/

 

03 Лютого 2021 12:00
03 Лютого 2021 11:30
03 Лютого 2021 10:00