Анонси











КП "Центр державно-приватного партнерства" Чернігівської обласної ради

Постійні комісії

Назад

Постійні комісії районної ради

Постійна комісія з питань бюджету та управління обєктами комунальної власності району

Голова комісії:

1.Лисенко Тетяна

Миколаївна –

 

обрана депутатом від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Заступник голови комісії:

2.Жук Василь

Миколайович –

 

обраний депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Секретар комісії:

3.Сичов Ігор

Володимирович –

 

обраний депутатом від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Члени комісії:

4.Жураховська Наталія

Миколаївна –

 

обрана депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

5.Лабадин Раїса

Миколаївна –

 

обрана депутатом від Чернігівської регіональної  організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

6.Майданський Ярослав

Денисович –

             

обраний депутатом від  Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»

7.Малкович Василь

Васильович –

 

обрана депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

8.Нестеренко Тетяна

Миколаївна –

 

обрана депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

9.Скачок Тетяна

Олексіївна –

обраний депутатом  від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка

10.Федюк Тетяна

Михайлівна –

           

обрана депутатом від  Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»

11.Швед Світлана

Іванівна –

 

обрана депутатом від Чернігівської регіональної  організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

 

 

Постійна комісія з питань соціального і економічного розвитку району, будівництва,  ефективного використання природних ресурсів та регулювання земельних відносин

Голова комісії:

1.Помаз Микола

Михайлович –

 

обрана депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"

Заступник голови комісії:

2.Кобизський Павло

Юрійович –

 

обраний депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Секретар комісії:

3.Колешня Катерина

Іванівна –

 

обрана депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

Члени комісії:

4.Акальмаз Микола

Васильович –

 

обраний депутатом  від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка

5.Сич

Вікторія Олександрівнеа –

 

обраний депутатом від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

6.Казора Іван

Іванович  -  

           

обраний депутатом  від Чернігівської регіональної  організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

7.Корольова

Валентина

Олександрівна 

обрана депутатом від Чернігівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

8.Побелян Світлана

Володимирівна –

обрана депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

9.Полторацький Петро

Васильович –

обраний депутатом  від Новгород-Сіверської місцевої організації Радикальної Партії Олега Ляшка

10.Пророк Марія

Іванівна –

обрана депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"

11.Редкач Сергій

Олександрович –              

обраний депутатом від Чернігівська обласна партійна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНИЙ ДІМ"

12.Романчук Станіслав

Володимирович –

обраний депутатом від Чернігівської обласної організації

Політичної партії «НАШ КРАЙ»

13.Трегуб Ігор

Валерійович –

обраний депутатом від Чернігівської обласної організації

Політичної партії «НАШ КРАЙ»

 

Постійна комісія з питань регламенту, законності і правопорядку, гуманітарної сфери, соціального захисту населення, сім’ї та молоді

Голова комісії:

 

 

Заступник голови комісії:

2.Іващенко Людмила

Іванівна –

 обрана депутатом від Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»

Секретар комісії:

3.Корицька Людмила

Віталіївна –

обрана депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"

Члени комісії:

4.Гончаров Віктор

Григорович –

обраний депутатом від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина"

5.Латиш Валентина

Іванівна –

обрана депутатом від Чернігівської обласної організації

Політичної партії «НАШ КРАЙ»

6.Лунь Сергій

Миколайович -              

обраний депутатом від  Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»

7.Масієнко Олексій

Юрійович –

 

обраний депутатом від Чернігівської обласної організації

Політичної партії «НАШ КРАЙ»

8.Осовик Володимир

Степанович -   

          

обраний депутатом  від Чернігівської регіональної  організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

9.Пшеничний

Олександр Миколайович                   

обраний депутатом від Чернігівської обласної організаціії Політичної партії "За Майбутнє"

10.Сорокін

Володимир Валентинович     

 

обраний депутатом  від Чернігівської регіональної  організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»

11.Харченко Ніна

Миколаївна –

обрана депутатом від  Чернігівської обласної партійної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНИЙ ДІМ»

12.Черниш Станіслав

Валентинович –

 

обраний депутатом від ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

13. Тягнирядно Петро Андрійович - 

обраний депутатом від Чернігівської обласної організації

Політичної партії «НАШ КРАЙ»

                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Назад

https://www.facebook.com/nvrada.cg.gov.ua/