Анонси  _______________________


  Назад

  Безбар’єрність для всіх: послуги служби зайнятості учасникам бойових дій

   

  Про те, як служба зайнятості допомагає захисникам і членам їх родин, йдеться на семінарах для військовослужбовців та учасників бойових дій. Черговий такий захід відбувся в Ніжинській центральній міській лікарні ім. Галицького, щоб поінформувати військових, які нині там на реабілітації і не можуть прийти до центру зайнятості.

  Отже, ветеранам війни служба зайнятості пропонує низку послуг, аби допомогти скоріше реінтегруватися в мирне життя і повернутися до трудової діяльності. Щоб скористатися деякими з них, навіть не обов’язково приходити і реєструватися в службі зайнятості. Наприклад, роботу можна шукати самостійно, скориставшись  онлайн сервісами, зокрема Єдиним порталом вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua/ , чат-ботами у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot та Viber http://www.viber.com/dczworknowbot  

  Громадяни, які мають професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть безоплатно отримати ваучер на навчання та підвищити свій професійний рівень. Ваучери видаються окремим категоріям громадян, зокрема і учасникам бойових дій, за затвердженим Мінекономіки переліком, який налічує 124 професії та спеціальності. За ваучером можна здобути як робітничу професію, так і вищу освіту або підвищити кваліфікацію. Подати заявку та дізнатися детальніше про цю послугу можна онлайн на сайті Державної служби зайнятості.

  У бажаючих відкрити власну справу чи розвивати існуючій бізнес є можливість скористатися грантовими програмами. У рамках реалізації урядового проєкту «єРобота» служба зайнятості супроводжує дві з них «Власна справа» та «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».

  Для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти. Навчання проводиться за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

  За додатковою інформацією та послугами фахівці служби зайнятості радять звертатися до будь-якого підрозділу Чернігівського обласного центру зайнятості.

  Консультації можна отримати на нашому каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

  Чернігівський обласний центр зайнятості

  Назад

  https://www.facebook.com/nvrada.cg.gov.ua/