Назад Для Атюшівського старостату Коропської громади передали пожежний автомобіль
Голова районної ради Василь Жук із Ротарі Клубом Київ-Столиця реалізували десятки глобальних проєктів допомоги жителям і громадам Новгород-Сіверщини.
Цього разу під час візиту до Атюшівського старостату голова взяв участь в офіційній передачі пожежного автомобіля громаді.
На запит старости Атюшівського старостату Станіслава Пилипця, Rotary Club "Kyiv Capital"/Ротарі клуб "Київ Столиця" організував придбання пожежного автомобіля для потреб місцевих жителів.
Завдяки підтримці ротарійських друзів зі Швеції на чолі з #ErikLundguist, ротарійці з Клайпеди знайшли у Литві пожежну машину з пробігом лише 3000 км та доставили її в Україну.
Ключі від автомобіля ротарійці з Клайпеди на Майдані Незалежності у Києві вручили Президенту Ротарі Клубу Київ-Столиця Василю Перепаді в присутності Станіслава Пилипця.
Станіслав презентував литовським ротарійцям український рушник і символічні подарунки в знак подяки.
До Атюші прибули президент Ротарі клубу "Київ Столиця" (Rotary Club "Kyiv Capital") Василь Перепадя та член правління, скарбник Ігор Вегера, які офіційно передали автівку громаді.
Під час візиту поспілкувались із місцевими робітниками, обговорили проблемні питання зі Станіславом Пилипцем та керівником фермерського господарства Валентином Баранцем. Намітили шляхи їх вирішення.
Дякуємо за постійну співпрацю Ротарі клубу "Київ Столиця, друзям України зі Швеції й Клайпеди та всім хто взяв участь у цьому проєкті!
Працюємо далі!
Назад |